Posao za bravara u Njemačkoj!

Bravar (m/ž)

Poslodavac:
Kranos Mont d.o.o.
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija, Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Stuttgart, Njemačka
Rok prijave:
01.09.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta: Montaža i demontaža željeznih konstrukcija, rad u autoindustriji, demontaže raznih hala, itd.
Posebne pogodnosti: Poželjno znanje njemačkog jezika ali nije uvjet.
Prijava je preko hrvatske tvrtke. Smještaj je osiguran od
tvrtke,stanuje se u zajedničkim stanovima (po 3-4 radnika).
Prijevoz od stana do gradilišta je organiziran poslovnim vozilom te je plaćen u cijelosti. Hrana nije plaćena, svaki radnik osigurava sebi hranu.
Vrsta posla: rad na određeno vrijeme
Županija: Inozemstvo
Država: Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije: Od kandidata očekujemo: montaža čeličnih konstrukcija iz gotovih dijelova, rad na visini, rad na terenu, rad sa ručnim alatima i samostalnost u radu.

Zamolbe slati na [email protected] ili zvati na 042/421-537

Molimo Vas, da se javite samo ljudi sa hrvatskimi papirima.

Minimalna stručna sprema: Osnovna škola
Strani jezik: njemački
Vozačka dozvola: B
Poznavanje rada na računalu: napredno
Potrebno radno iskustvo: tri godine

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Kranos Mont d.o.o.
Adresa: Anina ulica 2, 42000 Varaždin
Županija: Krapinsko-zagorska županija
Internet adresa: www.kranos.hr
Kontakt osoba: Kranos Mont d.o.o.